+48 22 853 45 42 biuro@goodway-polska.pl

O firmie

Goodway Technologies jest producentem i globalnym dostawcą urządzeń serwisowych stosowanych w przemyśle, branży HVAC, zakładach produkcyjnych, elektrowniach, utrzymaniu systemów na statkach, oraz wielu innych zastosowaniach przemysłowych. Firma powstała w 1966 roku, od tego czasu innowacyjne produkty są stale wykorzystywane przez personel odpowiedzialny za obsługę obiektów na całym świecie. Typowe aplikacje to czyszczenie wymienników ciepła, systemów wentylacyjno – klimatyzacyjnych, układów chłodząco / grzewczych w elektrowniach, wież chłodniczych i innych systemów przemysłowych. W ofercie znajdują się m.in systemy do mechanicznego czyszczenia wszelkiego rodzaju wymienników rurowych, sprzęt do odkamieniania, odkurzacze przemysłowe, maszyny czyszczące do wież chłodniczych, myjki ciśnieniowe, myjki parowe, maszyny do czyszczenia rurociągów i wiele innych.

W 2015 roku firma Euro Clean-Air sp. z o.o. specjalizująca się w usługach z zakresu czyszczenia systemów wentylacyjno – klimatyzacyjnych, oraz dystrybucji urządzeń do utrzymania czystości ww. systemów, uzyskała status wyłącznego dystrybutora marki Goodway Technologies w Polsce, Czechach, na Słowacji, Łotwie, Ukrainie, Litwie, w Estonii i Szwecji.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem dostępnym na stronie, oraz do bezpośredniego kontaktu. Z przyjemnością pomożemy Państwu w doborze urządzeń i technologii odpowiednich do planowanej aplikacji.